Klára Spilková a Martin Konečný

Klára Spilková a Martin Konečný

LPGA & LET – Evian Championship, Evian les Bains, Francie (13. – 16.9.2018)

Pátek – 2. kolo
16:00 – Až do 16. jamky hrála Spilková vyrovnaný golf se třemi birdie a třemi bogey. Byla v paru s rezervou jednoho úderu na hranci cutu (+3). Na sedmnáctce však přišlo double bogey a na osmnáctce bogey. Výsledek 74 a celkové skore +5 posunulo Spilkovou do deváté desítky pořadí, dva údery  za hranici postupu.
Druhé kolo probíhá, ale hranice cutu se nehýbe, je stále na +3 a Spilková pravděpodobně do dalších kol neprojde.

Lídrem v klubovně je Portoričanka Maria Torres (-8).

Leaderboard

Skorkarta Spilkové – 2. kolo

SpilkovaEvian18_2k

 

Klára Spilková

Klára Spilková

PGA & LET – Evian Championship, Evian les Bains, Francie
(13. – 16.9.2018)

Čtvrtek – 1. kolo
Spilková začínala z 10. odpaliště. První devítku se dvěma bogey a jedním birdie hrála jeden úder nad parem. V druhé devítce zopakovala dvě bogey a jedno birdie. Výsledné skore je 73 ran, dvě nad par. V probíhajícím kole je Spilková v šesté desítce pořadí.

Lídry v klubovně jsou Maria Torres z Portorika a Španělka Carlota Ciganda (-6). Torres Hrála eagle, šest birdie a dvě bogey, 65 ran. Ciganda stejně tolik s čistými šesti birdie.

Leaderboard

 

Kláru Spilkovou čeká ve čtvrtek 13. září ostrý start na turnaji The Evian Championship 2018. Turnaj žen se hraje tradičně na hřišti Évian-les-Bains ve Francii. Letošní ročník bude pro Spilkovou třetí v řadě, nejlépe se jí zde vedlo v roce 2015. Členku PGA of Czech Republic čeká ve tříkolovém turnaji na osmnáct jamek konkurence 120 elitních hráček. Hru začne z desáté jamky už ve 12:37.

„Vedení české PGA přeje Kláře Spilkové dobrou hru“ 

Pro Kláru je Evian Championship oblíbený turnaj, který sledovala na místě už jako juniorka.

 

X