European Challenge Tour – Bridgestone Challenge, Luton, Anglie (6.9. – 9.9.2018, -1 hodina)

Stanislav Matuš

Stanislav Matuš

Neděle – 4. kolo

Finálem turnaje Stanislava Matuše provázela smůla. Výsledek 73 ran, dvě nad par, jej posunul z výsluní výsledkové tabulky na 8. místo. Pět birdie nemohlo převážit sedmero bogey. Přesto jde o slušný výsledek.

Sobota – 3. kolo

Třetí kolo turnaje se Stanislavu Matušovi vydařilo, dnes zahrál skvělých 66 ran, pět pod par, celkem pět birdie. Vrátil se na první místo tabulky spolu s Australanem Papadatosem.

 

Pátek – 2. kolo
I v druhém kole zahrál Stanislav Matuš skvělý výsledek a drží se v čele tabulky, dnes zahrál 69 ran, dvě pod par. Výsledek poskládal z pěti birdie a tří bogey. Aktuálně se Matuš posunul na druhé místo.

Dnešní hra Daniela Suchana byla  74 ran, jedna pod par. Odehrál šest birdie a pět bogey. Petr Dědek hrál 73 ran, dvě nad par a dvě bogey. Oba bohužel neprošli cutem.

Leaderboard

„Vedení PGA drží Stanislavu Matušovi palce do dalších kol“ 

 

 

Stanislav Matuš

Stanislav Matuš

Čtvrtek – 1. kolo
Stanislav Matuš udeřil. Neuvěřitelné první a rekordní kolo s čistými deseti birdie, z toho osmi v řadě v druhé devítce, postavily českého hráče do čela turnaje. O dvě rány zpět jsou Papadatos, Soderberg a Lewis se skore -8.

Petr Dědek hrál 72 ran, jednu nad par a načíná druhou stovku pořadí.
Daniel Suchan přinesl 74 úderů, tři nad par a je v druhé stovce pořadí.

Další pozice: 6. Stow (-7), 8. Lima, Perrier (-6), 14. Mejow, VonDelinghausen (-5), 47. Figuereido, Kim (-2), 85. Schneider, Lengden (E), 103. Arnaus (+1), 104. Law (+4).

Leaderboard

Parádní skorkarta Matuše – 1. kolo

MAtusSC1kBridgest

Úvod

Stanislav Matuš, Dan Suchan a Petr Dědek vyrazili do Anglie na Bridgestone Challenge ze série European Challenge Tour. Dějiště turnaje je město Luton, padesát kilometrů severně od Londýna.

Na startu budou Soderberg, Figuereido, Arnaus, vítěz ze Zbraslavi Stow, Law, obhájce Lengden, Schneider, vítěz z Kunětické Hory Kim, Papadatos nebo Geyger.

Hraje se na hřišti Luton Hoo s parem  71 a délkou 6.387 metrů.

Dotace cen turnaje je 180.000 Eur. Loni zvítězil Oscar Lengden.

Leaderboard

X