Zaletět si do Dillí se Kláře Spilkové docela vyplatilo. Né snad, že by se tam nadýchala čerstvého vzduchu (Dillí hlásí jisté problémy se smogem), nebo že by hlavním důvodem byla účast na večírcích(viz.fotografie na jejím Facebooku). To hlavní tkví v jejím velmi dobrém výkonu na golfovém hřišti v rámci dalšího turnaje Ladies European Tour, tentokrát v Indii. Spilková nakonec bere šestém místo, když všechna kola dokázala uhrát pod hranicí paru. V prvním kole skvělých 69, ve druhém velmi slušných 70 a ve třetím potvrzení dobré formy, tedy znovu 70, celkově 209 ran (-7). V posledním kole zaznamenala pět berdíků a dvě bogey, na což se můžete podprobněji podívat ZDE

Za tento výsledek jí právem patří 9.639 Eur a v Order of Merit stále deváté místo. Turnaj vyhrála Francouzka Chevalier(-12), druhá skončila Thomson ze Skotska a třetí Holanďanka Van Dam, Australanka Kemp a Ciganda ze Španělska.

SPILKOVA-india-2

Klára Spilková drží na Ladies European Tour v Dillí fazónu!‌

Také druhé kolo si může česká profesionální golfistka Klára Spilková na turnaji Ladies European Tour v Indii odfajfkovat jako „SPLNĚNO“. Nic zásadně nepokazila, naopak umázla další dvě rány a to v absolutních číslech znamená sedmé místo (-5). Už dopoledne jsme vás informovali o jejím skóre po dvanácti jamkách, kdy si připsala dvě birdie, jedno bogey a dokonce jedno double bogey na patnácté jamce. Pak ale nasadila turbo (tedy další tři birdie) a výsledkem je velmi slušných 70 ran (-2). Pro Spilkovou to tedy znamená uhraný cut a další ostré kolo pod indickým sluncem zahaleným do smogového oparu. Turnaj zatím vede Michele Thomson ze Skotska (-10).

Jestli chcete vědět jak hrály ostatní golfistky, podívejte se ZDE

Úvodní fotka: Facebook Kláry Spilkové

SPILKOVA-india

První kolo Kláře Spilkové v Indii vyšlo!

Ladies European Tour se přesunula do Indie, konkrétně do Dillí. A vypadá to, že se Klára Spilková uvedla velmi kvalitním výkonem. Po úspěchu v Abu Dhabi, kde se rozhodně neztratila, zahrála v aktuálním turnaji LET první kolo za 69(-3) a poprávu jí patří čtvrté místo. K tomuto velmi solidnímu výsledku došla přes pět birdie a dvě bogey. V tuto chvíli je Spilková již na hřišti a bojuje o potvrzení výsledku ve druhém kole, které zahájila z desáté jamky. Má uhráno dvanáct jamek, když si zatím připsala dvě birdie, jedno bogey a jedno double bogey na patnácté jamce. Konečný výsledek jejího druhého kola budeme znát cca za hodinu. Dotace turnaje je 375 000 Eur a vítězka bere 50 000 Eur.

Úvodní fotka: Facebook Kláry Spilkové

X