Tím prvním očekávaným je Jan Cafourek, který nejprve v německém Salzkottenu opanoval čtvrté místo. Do závěrečného kola vstupoval s velkou nadějí, že kartu získá na pohodu. Nakonec se ale trochu zhoršil, nicméně dělené dvanácté místo(-2) mu zaučuje procházku po hříštích Pro Golf Tour 2018.  Mimochodem, stačilo mu k tomu dát druhé kolo v paru. Na stejném, tedy dvanáctém místě skončil také Cyril Suk, ten ale musel předvést skvělý výkon a také ho předvedl. V  prvním kole totiž zahrál jednu nad par a patřilo mu 27.místo. Pochlapil se zejména v závěru druhého kola, kdy trefil dokonce eagle. To znamená, že celkově kvalifikaci dokončil s výsledkem (-2). O trochu méně turnajů si zahraje Michal Pospíšil, který uhrál kategorii, ve které si i tak obejde téměř všechny turnaje Pro Golf Tour 2018.

Výsledky ZDE

‌Kvalifikace o Pro Golf Tour má za sebou první kolo‌

Po dvou předkvalifikačních kolech se ve čtvrtek v německém Salzkottenu rozehrála ostrá kvalda o Pro Golf Tour 2018. Nejlepší výkon předvedl Jan Cafourek, kterému se výborně povedla středa. Čtvrtek ale také v jeho podání není k zahození, protože dělí velmi dobré čtvrté místo (-2). Na vedoucího profíka z Nizozemska Maxe Albertuse ztrácí tři rány. Mrzet ho to ale nemusí, protože kvalifikovat by se mělo dvacet hráčů. O trochu hůře je na tom Cyril Suk, ten dělí 27. místo (+1) a jisté šance má ještě Michal Pospíšil (+2). Ze hry je naopak Martin Příhoda, za 77 ran nemůže pomýšlet na umístění v TOP 20. I když, vše je nakonec možné.

Výsledky naleznete ZDE

progolfschool-q-school-12.10.2017

V německém Salzkottenu startuje kvalifikace o Pro Golf Tour

Pro velký zájem se musely odehrát dokonce dva turnaje před tím hlavním, který se hraje ve čtvrtek a v pátek. Ve středu se v rámci druhé předkvalifikace hlavního turnaje představilo hned několik českých profesionálních golfistů. Tam zazářil Jan Cafourek, který tento turnaj vyhrál a postoupil tedy do hlavního turnaje. K němu se ještě přidali Daniel Suchan, ten byl dělený druhý a Martin Příhoda, Michal Pospíšil a Cyril Suk. Roman Šebrle a Tadeáš Sedláček se do hlavní kvalifikace nepodívají.

Výsledky ZDE

progolfschool-q-school
X