aktualizováno 13.7.2017, 22:33

Před finálovým kolem na turnaji LET Access Series ve španělském městě Lugo byla česká profesionálka Lucie Hinnerová na skvělém čtrnáctém místě. K optimismu ji opravňovalo především čtvrtečních 67 ran. Jenže, čtvrtek není pátek…

Zhoršení na 23.místo zavinil nejprve menší renons v podobě bogey na dvojce a ještě hůře double bogey na jamce číslo pět. Stejný problém, tedy bogey, ji postihl ještě na šestnáctce a když k tomu při konečném účtování přidáme pouze jedno birdie na třetí jamce, je z toho pátečních 74.ran, celkově +3 a zmíněná 23.příčka. I tak je to samozřejmě velký úspěch, který mohl být ovšem daleko větší, nebýt několika zaváhání. Turnaj vyhrála Emma Goddard z Anglie( -6), která si v play-of rozehrávce poradila s francouzskou amatérkou Salome Zasio ( -6).

Zlepšený výkon posunul Lucii Hinnerovou na LET Access Series ve španělském městě Lugo na 14.místo.

aktualizováno 13.7.2017, 19:33

Hřiště Augas Santas Balneario & Golf Resort bylo ve čtvrtek svědkem velmi dobrého výkonu české profesionálky Lucie Hinnerové. Po středečních 72(+2) vylepšila ve druhém kole své skore na fantastických 67(-1), když zaznamenala čtyři birdie a pokud by nechybovala opět na patnácté jamce, kde zaznamenala bogey, byl by to z jejího pohledu ještě famóznější výkon. Šideri Váňová se bohužel oproti prvnímu kolu ještě zhoršila, zahrála 77 ran, celkově +11. Turnaj vede Španělka Natasha Fear (-6).

Váňová a Hinnerová mají za sebou první kolo na LET Access Series ve španělském městě Lugo.

aktualizováno 12.7.2017, 20:49

Šideri Váňová a Lucie Hinnerová se pokouší v Augas Santas Balneario & Golf Resortu o úspěch v devátém představení série LET Access 2017. Nijak zvláště úspěšné kolo nemá ovšem za sebou ani jedna z nich. O trochu lépe je na tom ale Lucie Hinnerová, které se povedlo ve středu zahrát 72(+2) a je na průběžném 31.místě. Z bogey na první jamce se sice ihned oklepala, když na dvojce zahrála birdie, ovšem mrzet jí může predevším double bogey na čtyřparové patnáctce, kde nabrala zmíněné dvě rány nad par hřiště.

Její spolubojovnice Šideri Váňová je na tom po prvním kole o dvě rány hůř(74/+4) a je zatím třiapadesátá. V turnji se hraje o 35 000 Eur a zatím na největší část z těchto peněz může pomýšlet Manon De Roey z Belgie(-7). Uvidíme jak se jí bude dařit v dalších kolech.

LET Access Series se přesunula do španělského města Lugo.

publikováno 12.7.2017, 14:30

Augas Santas Balneario & Golf Resort je dějištěm dalšího, již devátého turnaje LET Access Series 2017. Do bojů ve Španělsku zasáhne také dvojice českých profesionálních hráček Lucie Hinnerová a Šideri Váňová. Především Váňová, která skončila v Antverpách na výborném šestém místě, bude jistě chtít svůj výkon zopakovat, ne-li vylepšit. Hřiště má par 70 a turnajová dotace je 35.000 Eur. Večer budeme znát první výsledky.

 

Foto: Emma Goddard (zdroj: https://twitter.com/LETAccess)

 Foto: Lucie Hinnerová (zdroj: http://www.luciehinnerova.com/)

X