aktualizováno 14.6.2017, 22:30

Německý golfista uhrál celkově -12 a potvrdil tak, že vyrovnanost výkonů vede k celkovému úspěchu(67, 69, 68). Slovák Peter Valášek sice raketově vystartoval(63), pak ale jeho výkon zaznamenal zásadní trhliny, finálové kolo za 74 ran znamená promarněnou šanci na celkové vítězství a dělené čtvrté místo. Rozhodně se ale jedná v jeho podání o velký úspěch hodný obdivu. České barvy nejlépe hájil Stanislav Matuš, který se celkově podělil o osmé místo (69,70,72). Za zmínku stojí ještě výkony ostatních českých golfistů, Adam Studený skončil dělený třináctý (-3), Aleš Kořínek a Ondřej Lieser skončili na sedmnácté příčce ( -2). Pro Golf Tour má před sebou ještě osm turnajů.

Pro Golf Tour na Slavkově, dva golfisté dělí první místo!

publikováno 13.6.2017, 21:00

Austerlitz podruhé…Vedení Pro Golf Tour na hřišti ve Slavkově i nadále drží slovenský profesionál Peter Valášek. Jeho výkon ve druhém kole ovšem zdaleka nepřipomínal ten z kola prvního. Včerejších třiašedesát ran dnes zhoršil o výrazných devět.  To v absolutním součtu znamená, že na vrcholu pyramidy není sám, – 9 má totiž také Němec Fleer. Za zmínku ještě rozhodně stojí  vyrovnané výkony Stanislava Matuše, který ztrácí na vedoucí dvojici čtyři rány(69,70) a je na samostatném osmém místě. Ve středu je na programu finálové kolo a prize money 30 000 euro.

Výsledky zde:  http://www.pga.de/austerlitz-classic/articles/austerlitz-classic-livescoring.html

Peter Valášek stanovil v Austerlitz nový rekord hřiště!

publikováno 13.6.2017, 7:50

Slovenský profesionál Peter Valášek naprosto ovládl první kolo turnaje Pro Golf Tour na Slavkově. Skóre 63(-9) je toho neoddiskutovatelným důkazem! Valášek má zatím na druhého Francouze Gautiera náskok tři rány, což dokazuje, že ani francouzský profesionál nezahrál nijak špatně. Jen pro doplnění skvělého Valáškova výsledku, na své konto si připsal devět birdie! A jak jsou na tom naši golfisté? Nejlepší je zatím Stanislav Matuš, který drží dělené patnácté místo(-3), Aleš Kořínek a Ondřej Lieser zahráli úvodní kolo v paru a tři nad je třeba Petr Nič.

Výsledky naleznete zde: http://www.pga.de/austerlitz-classic/articles/austerlitz-classic-livescoring.html

X